„Magyarország az a hely, ahol Isten látni akar”

2015. szeptember 23., címkék: cigánymisszió, balogh róbert

Egy éve beszélgettünk Balogh Róbert cigány származású lelkésszel, aki akkor arról mesélt, hogyan sikerült a szegénységből a diplomáig eljutnia. Azóta mesterszakos diplomát szerzett a Genfi Egyetemen, sokat utazott, rengeteg tapasztalatot gyűjtött, és valami nagyon megváltozott benne.

„Lelőhetetlen vagyok, és nem ismerem a lehetetlent!”

2014. augusztus 15., címkék: wáli istván cigány szakkollégium, cigánymisszió, balogh róbert

Bár gyerekkorában unatkozott a templomban, érettségire már csak a teológia járt a fejében. Egy hónapja vette át lelkészi diplomáját Balogh Róbert, akit elsősorban az életútjáról kérdeztek a református cigánymisszió honlapján.